o mnie

Zanim trafisz do mojego gabinetu chciałabym się przedstawić.
Nazywam się Monika Lipa i jestem dyplomowaną kosmetyczką i masażystką, chociaż wszystko zaczęło się od Muzykologii, miłość do kosmetyki, samorozwoju i chęć pomagania innym wygrała. Odkryłam w sobie pasję do podologii i zostałam specjalistką pielęgnacji stóp.
Lubię również sprawiać ludziom przyjemność oraz wprowadzać ich w stan relaksu. Kiedy ktoś zasypia podczas masażu wiem, że osiągnęłam swój cel.
W 2015 roku ukończyłam kierunek Technik Sterylizacji Medycznej, pracowałam w dwóch dużych szpitalach we Wrocławiu tj. w Dolnośląskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im Marciniaka oraz w Dolnośląskim Centrum Onkologii. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu doskonale wiem jak dbać o narzędzia, jakie stosować procedury, sprawdzać proces sterylizacji, aby mój gabinet był całkowicie bezpieczny dla innych. Swoją wiedzą dzielę się z innymi prowadząc wykłady podczas konferencji kosmetycznych i podologicznych, jestem też autorką artykułów dotyczących higieny i sterylizacji w gabinecie kosmetycznym oraz Ekspertem branżowej strony Gabinet od zaplecza. Opracowałam również rejestr sterylizacji parowej, pomoc w dokumentacji procesu sterylizacji dla gainetów kosmetycznych. W styczniu 2018r. Otrzymałam tytuł Eksperta podczas konferencji Beauty Meeting w Warszawie.
Moja praca to radość, spełnienie i ogromna satysfakcja. Prywatnie jestem mężatką i mamą dwójki urwisów Wiktorii i Igora.
Serdecznie zapraszam Cię do gabinetu, gdzie poznamy się bliżej.
Monika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *