Wiosna

Ptaki wracają do domu, kwiaty kwitną, wszystko budzi się do życia i my mamy więcej energii i chęci do działania. W postanowieniach noworocznych obiecujemy sobie, że wszystko zaczniemy od nowa (która z nas chociaż raz nie powiedziała „Nowy Rok-Nowa Ja”?), ale to właśnie wiosna ma większą moc sprawczą.

Twoja skóra po zimie jest przesuszona, wiotka, niskie temperatury,smog i zanieczyszczenia zostawiły swój ślad. To, czego potrzebuje, to nawilżenie, oczyszczenie, przywrócenie bariery hydro-lipidowej. Jak cieszyć się piękną cerą?

W kosmetyce możemy podzielić zabiegi na całoroczne, które możemy wykonywać bez względu na porę roku i sezonowe, które wykonujemy o określonych porach.

Zabiegami całorocznymi w gabinecie są:
-masaże
-peeling kawitacyjny, czyli bardzo delikatne złuszczanie falą ultradźwiękową
-wprowadzanie preparatów w głębsze warstwy skóry za pomocą ultradźwięków
-zabiegi wyciszające z zastosowaniem np. oleju konopnego lub kwasu laktobionowego
-zabiegi nawilżające z zastosowaniem kosmetyków z np. kwasem hialuronowym
-zabiegi odżywcze, witaminowe
-zabiegi bankietowe, dające silny efekt natychmiastowego naprężenia skóry
-niektóre zabiegi wykorzystujące niskie stężenia kwasów dostosowanych do konkretnych problemów skórnych (trądzik)

Przyjrzyjmy się teraz zabiegom sezonowym, które wykonujemy na wiosnę i jesień, kiedy słońce nie jest już (albo jeszcze) tak intensywne, a warunki atmosferyczne są lżejsze niż te zimowe i letnie. Możemy wtedy zająć się naszą skórą dogłębnie, wykonać mocniejsze terapie: przerwać ciągłość naskórka (dermaroller), złuszczyć mocno naskórek (kwasy, retinol), ściągnąć warstwę naskórka (mikrodermabrazja). Oczywiście bez względu na porę roku stosujemy kremy z filtrem 🙂

Wymieńmy zatem zabiegi idealne na wiosnę:
-zabiegi złuszczające, przeciwzmarszczkowe- kwasy kosmetyczne, retibrazja, mikrodermabrazja
-zabiegi przeciwtrądzikowe, dla skór tłustych, regulujące pracę gruczołów łojowych- kwas salicylowy, migdałowy, azaleinowy,
-zabiegi rozjaśniające -mikrodermabrazja, retibrazja
-zabiegi z wykorzystaniem dermarollera- przy użyciu odpowiedniego zestawu kosmetyków, celujemy w dany problem skórny (zmarszczki, nawilżenie, ujędrnienie)

Pamiętaj, że wcale nie musisz wiedzieć jaki zabieg jest dla Ciebie najlepszy- doświadczona kosmetyczka chętnie doradzi Ci odpowiednią pielęgnację.

Nie możemy zapomnieć też o tym, że najlepsze efekty każdego zabiegu uzyskamy w serii (min..3).

Jeżeli dotarłaś do końca- Gratuluję i mam dla Ciebie prezent!
na hasło: Wiosna otrzymujesz 10% zniżki na zabiegi pielęgnacyjne twarzy.
Zniżka jest ważna do 20.04.2019r. 🙂

Ale to nie koniec, przy wykupie serii zabiegów (min.3) otrzymujesz 15% zniżki na pakiet 🙂 Czyli zamiast np. 450zł za zabiegi z kwasem azaleinowym- zapłacisz 382,50zł– oszczędzasz 67,50zł. Pospiesz się, oferta również jest ograniczona czasowo 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *