Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług kosmetycznych oraz podologicznych  w Gabinecie przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Bielawie (okolice Lidla, Pizzerii 18 oraz Pracowni Fryzjerskiej Andrzeja Kurowskiego).

Strona aktualnie jest w budowie, a ponieważ staram się to zrobić sama, nie ma na niej jeszcze zdjęć, opisów zabiegów, ani tego co każda szanująca się strona powinna mieć. Staram się jak mogę i mam nadzieję uda mi się to zrobić szybko, abyście Państwo mogli podejrzeć co ciekawego robię.

Pragę również poinformować, że świadczę usługi pedicure dla osób starszych, które nie mogą trafić same do mojego gabinetu. W celu kontaktu i umówienia dogodnego terminu proszę dzwonić: 607-530-547

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Monika Lipa

 

2 myśli na temat “Szanowni Państwo!”

  1. Zabieg w bardzo sympatycznej atmosferze. Pełny profesjonalizm. To nie był zwykły pedicure, to zabieg spa dla stóp! Bardzo fachowy masaż skutecznie zlikwidował ból stopy.
    Pełna higiena, nawet pilniczek, którym były opiłowywane moje paznokcie dostałam w prezencie, więc nie będzie użyty dla nikogo innego 🙂 Bardzo mi się podobało. Dziękuję i polecam. Niedługo odwiedzę ten gabinet ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *